Korepetycje Nowy Sącz z matematyki fizyki, chemii

Korepetycje z matematyki, fizyki, chemii oraz informatyki w Nowym Sączu – wszystkie szczeble edukacji !

Szukasz korepetycji na terenie Nowego Sącza lub okolic? Nasi nauczyciele gwarantują bardzo wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenia. Wszyscy jesteśmy nauczycielami z kilkuletnim stażem, absolwentami najlepszych uczelni w Polsce na kierunkach takich jak:

  • matematyka
  • fizyka
  • chemia
  • informatyka

Każdy z nas przechodził trudne etapy rekrutacji oraz wewnętrzne egzaminy, które miały na celu weryfikację wiedzy jak również poziomu empatii, cierpliwości w przekazywaniu wiedzy oraz pasji która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie. Bardzo ważną rzeczą jest to, że wszyscy nasi nauczyciele posiadają kierunkowe wykształcenie wyższe, ukończone kursy pedagogiczne oraz udokumentowane doświadczenie w nauczaniu.

Nowoczesny sposób prowadzenia korepetycji z dojazdem do Ucznia. Oferujemy profesjonalną pomoc dydaktyczną z przedmiotów zarówno szkolnych jak i akademickich.

Brak możliwości podołania wielu wyzwaniom motywuje uczniów do skorzystania z korepetycji. Pod tym hasłem należy rozumieć nie tylko wyrównywanie braków tzw. douczanie się, ale także podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego prowadzimy zajęcia zarówno dla uczniów mających problemy w nauce jak również dla uczniów zdolnych, mających chęć poszerzyć swoją wiedzę. Wielu uczniów decyduje się na korepetycje tuż przed jakimś ważnym sprawdzianem lub egzaminem. Problemy uczniów w nauce niejednokrotnie są spowodowane doborem nieodpowiednich metod nauczania. Prowadząc zajęcia indywidualne dostosowujemy metody pracy do potrzeb każdego ucznia. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie a korepetycje które są udzielane w Twoim domu dają komfort oraz satysfakcję z poszerzania wiedzy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

2 komentarze
  1. Kasia
  2. Basia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *