Naprawa komputerów Nowy Sącz

Naprawa komputerów, laptopów, notebooków – serwis komputerowy.

Bez utraty danych!!!

Poniżej opisuję usługi, jakich jestem w stanie się podjąć podczas naprawy Twojego komputera. Jeżeli masz wątpliwości, czy jestem w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu swojego problemu, pisz z mojego formularza kontaktowego.

Wykonujemy m.in:

– Instalacja systemów operacyjnych Windows bez utraty danych! (Instalujemy oprogramowanie jedynie z nośników dostarczonych przez klienta – więcej informacji na ten temat w rozmowie indywidualnej)
– Konfiguracja systemu Windows

– Przywracanie Systemu Operacyjnego – niekiedy występują poważne awarie, które „unieruchamiają” komputer a samo przywrócenie systemu jest kłopotliwe.
Wymiana matryc/ekranów, ramek, obudów, zawiasów
– Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem oraz systemem operacyjnym
– Naprawa uszkodzeń mechanicznych sprzętu komputerowego
– Czyszczenie całego laptopa, notebooka
– Wymiana układu chłodzenia

Jak przebiega naprawa ?

Wbrew pozorom najszybszą formą naprawy laptopa czy też komputera stacjonarnego jest dostarczenie go do serwisu. W serwisie znajduje się wiele zaawansowanych elementów, części zamiennych, oprogramowania, które przyspieszają analizę i późniejszą naprawę sprzętu. Zdecydowana większość napraw komputera zajmuje kilka/kilkanaście godzin. A w przypadku poważnych uszkodzeń jest to kilka dni po kilka godzin. Ogromnym utrudnieniem byłoby wykonywanie takich napraw u Państwa w domu/firmie. Aby wyjść na przeciw swoim klientom, oferuję możliwość odbioru sprzętu komputerowego na czas naprawy z domu.

Czas trwania naprawy sprzętu komputerowego wynosi około 48 godzin w zależności z jakim problemem mamy do czynienia.
W wyjątkowych przypadkach daję możliwość ekspresowej formy naprawy i cena jest ustalana indywidualnie. Po każdej naprawie doradzam jak dbać o sprzęt komputerowy, udzielam cennych porad i wskazówek. Zależy mi na państwa zadowoleniu. Posiadam kilku letnie doświadczenie w naprawie komputerów, laptopów.